KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11721477
nr 1172 1477
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/25,16x18
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:46:10
26/3 19:06:35
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist